WhatsApp

تقویم نمایشگاه های استانبول 2019

تقویم نمایشگاه های استانبول 2019

اگر دوست دارید از آخرین اخبار مربوط به صنعت، کسب و کار، مد، لباس و غیره اطلاع کسب کنید، شرکت در نمایشگاه‌ها، به خصوص نمایشگاه‌های بین‌المللی، راه‌حل مناسبی است. استانبول، یکی از شهرهای نزدیک به ایران، سالانه نمایشگاه‌های بین‌المللی مختلفی برگزار می‌کند؛ این نمایشگاه‌ها موضوعات متنوعی دارند و آخرین استانداردهای اروپایی را در معرض دید مخاطبین قرار می‌دهند. در این مطلب در مورد بهترین نمایشگا‌ه‌ های استانبول و محل برقراری آن خواهیم گفت.

چرا در نمایشگاه های استانبول شرکت کنیم؟

  • در نمایشگاه های استانبول می توانید از آخرین و به روزترین محصولات بازارهای بین‌المللی بازدید و خرید کنید.
  • با آخرین روش‌ها و تکنولوژی‌های کسب و کار آشنا شوید.
  • ارتباط با خبرگان و تبادل اطلاعات از دیگر نتایج مطلوب دیدار از نمایشگاه های استانبول است. در این راستا با کسانی که در کسب و کار در اشتراک هستید می‌توانید تبادل اطلاعات داشته باشید.
  • در این نمایشگاه‌ها، از آخرین اخبار و اطلاعات به روز اطلاع کسب کنید.

نمایشگاه GAMEX یکی از پرطرفدارترین نمایشگاه‌های استانبول است.

نمایشگاه های استانبول کجا برگزار می‌شود؟

محله بیوک چکمه استانبول جایی است که اغلب نمایشگاه‌ های استانبول در آن برگزار می‌شود. این‌جا به محل دائمی نمایشگاه‌های استانبول معروف است.

21 تا 24 شهریور برای علاقه‌مندان به حوزه دکوراسیون و فعالان آن نمایشگاهی برپاست.

نمایشگاه های استانبول

 

عنوان نمایشگاه های استانبول تاریخ برگزاری توضیحات
صنعت تبلیغات و چاپSIGN ISTANBUL 19 تا 22 سپتامبر
(28 تا 31 شهریور)

این روزها صنعت تبلیغات رو به رشد و پرطرفدار شده است. نمایشگاه صنعت تبلیغات استانبول احتمالا یکی از شلوغ‌ترین نمایشگاه‌ های استانبول است. از 27 کشور دنیا و حدود 300 شرکت در این نمایشگاه شرکت خواهند کرد. تکنولوژی‌های چاپ دیجیتالی تا تکنولوژی‌های میلیون دلاری در این نمایشگاه عرضه خواهد شد.

نمایشگاهISK-SODEX 2 تا 5 اکتبر 
10 تا 13 مهر ماه
در این نمایشگاه پیشرفته‌ترین تجهیزات در زمینه هواسازها، چیلرها و... عرضه می‌شود. شرکت در این نمایشگاه برای افرادی که در زمینه صنایع برودتی و انواع پمپ فعالیت  می‌کنند بسیار مفید خواهد بود. در نمایشگاه سال 2018 از بیش از 100 کشور در این نمایشگاه غرفه داشتند. ساعت شروع و پایان نمایشگاه نیز از 10 تا 19است.
نمایشگاه Pool Expo 2 تا 5 اکتبر 
10 تا 13 مهر ماه
عرضه محصولات و خدمات این نمایشگاه در زمینه تجهیزات مربوط به سونا، استخر و... است. اگر در زمینه راه اندازی مجموعه‌های آبی مانند سونا، استخر، ماساژ و... فعالیت می‌کنید، بازدید از این نمایشگاه را به شما پیشنهاد می‌کنیم. فقط خاطرتان باشد در مدت 3 روز اول این نمایشگاه ساعت بازدید از 10 تا 19:00 و روز آخر از10:00 تا 18:00 است. 
نمایشگاه تکنولوژی صنایع چوب 12 تا 16 اکتبر 
20 تا 24 مهر ماه
در این نمایشگاه شما فرصت آشنایی و خرید آخرین ابزارهای دستی یا اتومات در زمینه برش و... دارید. همچنین این نمایشگاه فرصت مناسبی برای بازدید از تجهیزات پیشرفته و مدرن در زمینه صنایع چوبی است. 
نمایشگاه صنایع بسته‌بندی اوراسیا  23 تا 26 اکتبر 
1 تا 4 آبان
در این نمایشگاه، تجهیزات، ماشین آلات، تکنولوژی‌ها و خدمات مرتبط با بسته‌بندی محصولات غذایی و نوشیدنی به نمایش گذاشته می‌شود.  بیست و پنجمین دوره این نمایشگاه را در استانبول از دست ندهید.
نمایشگاه بین‌المللی صنایع غذایی استانبول  23 تا 26 اکتبر 
1 تا 4 آبان
نمایشگاه بین‌المللی صنایع غذایی بیش از 20 بار است که در استانبول برگزار می‌شود. این نمایشگاه تجهیزات مرتبط مواد خوراکی مانند آرد، شیرینی و شکلات، صنایع غذایی گوشتی و... را ارائه می‌دهد. شما در این نمایشگاه فرصت آشنایی با آخرین تکنولوژی‌های صنایع غذایی، تکنولوژی بسته بندی و فیلینگ را دارید.
نمایشگاه هنر در استانبول 2 تا 10 نوامبر
11 تا 19 آبان ماه
اگر از علاقمندان هنر هستید این نمایشگاه انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود تا با آخرین اخبار راجع به هنر مطلع شوید. برای بازدید این نمایشگاه در روزهای عادی هفته به جز شنبه و یکشنبه می‌توانید از ساعت 11:00 تا ساعت 20:00 مراجعه کنید. ساعت بازدید روزهای شنبه، یکشنبه و روز اخر نمایشگاه نیز 11:00 تا 19:00 است.
نمایشگاه کتاب استانبول 2 تا 10 نوامبر
11 تا 19 آبان ماه
نمایشگاه کتاب استانبول با همکاری انجمن ناشران ترکیه در محل دائمی برگزاری نمایشگاه های بین المللی «تویاپ» برگزار می‌شود. در این نمایشگاه انواع انتشارات داخلی و خارجی با عرضه کتاب‌های متنوع حضور دارند.
نمایشگاه گل استانبول

14 نوامبر تا 16 نوامبر

23 آبان تا 25 آبان

این نمایشگاه به عرضه محصولات کشاورزی، باغبانی، جنگلداری و پرورش گل و گیاه اختصاص دارد. نمایشگاه سالانه گل استانبول بیش از10 سال است که با هدف توسعه اقتصاد کشاورزی و باغبانی هرساله برگزار می‌شود.
نمایشگاه پلاست اوراسیا


4 دسامبر تا 7 دسامبر

13 آذر تا 16 آذر

در این نمایشگاه شما فرصت آشنایی با آخرین دستاوردها و محصولات در زمینه ماشین آلات تولید پلاستیک، مواد شیمیایی و موادخام، روش‌های بازیافت مواد پتروشیمی، ماشین آلات و صنایع کمکی، تجهیزات گرما و... را دارید.  نمایشگاه پلاست اوراسیا  بزرگترین نمایشگاه صنعت پلاستیک در دنیاست. برگزاری این نمایشگاه هر ساله با همکاری PAGEV (بنیاد صنعت پلاستیک ترکیه) در محل دائمی برگزاری نمایشگاه های بین المللی «تویاپ» استانبول انجام می‌شود. 
نمایشگاه بین المللی  نخ و الیاف ترکیه

27 فوریه تا 29 فوریه

۸ اسفند تا 10 اسفند

این نمایشگاه گردهمایی بزرگی برای بزرگان صنعت نساجی است. شرکت در این نمایشگاه فرصت مناسبی را برای خریداران و فروشندگان مرتبط با این صنعت فراهم می‌کند.

 محل برگزاری نمایشگاه‌های دائمی استانبول روی نقشه

 

 

منبع: وبسایت رسمی نمایشگاه های استانبول با نام Tuyap

اگر اطلاعات بیشتری نیاز دارید، با کلیک روی یکی از آیکون‌های زیر مستقیما با همکاران ما در ترکیه تماس بگیرد.

1398/7/2 | کد مطلب: 53 | نویسنده: سیما رفیعی
  • به اشتراک بگذارید:

مطالب پیشنهادی

کنسرت های استانبول

احتمالا شما هم آرزو دارید در کنسرت خواننده محبوب‌تان شرکت کنید. شاید بارها کنسرت‌های خواننده مورد علاقه‌تان را جستجو و خودتان را در کنسرتش تصور کرده‌اید. استانبول، یکی از شهرهای نزدیک به ایران، جایی است که سالا...

بازار ادویه استانبول (بازار مصری‌ ها) کجاست؟

عطر خوش زعفران، طعم بی‌نظیر دارچین، فلفل و آویشن، همه یادآور لحظات خوش هستند؛ لحظاتی که با دست‌پخت مادرمان یا قرار دوستانه‌ای در رستوران، ماندگار شده‌اند. آنچه دست‌پخت یک آشپز را منحصربه‌فرد می‌ک...

تور هلیکوپتر سواری استانبول

استانبول شهری با جاذبه‌های زیبا و دیدنی طبیعی و تاریخی است. اگر دوست دارید از زاویه‌ای جدید و با دیدی وسیع‌تر زیبایی‌های استانبول را تماشا کنید. هلیکوپتر‌سواری می‌تواند سفرتان به استانبول را هیجان&zwn...

بحث و تبادل نظر

نظر دهید
انصراف