WhatsApp

راهنمای خرید لوازم آرایشی از استانبول

راهنمای خرید لوازم آرایشی از استانبول

استانبول مقصدی محبوب در میان علاقه‌مندان به خرید است. برند‌های معروف، تنوع محصولات و تخفیف‌های فصلی از دلایلی هستند که گردشگران را از سراسر دنیا به استانبول می‌کشانند. از آنجا که استانبول برترین برندهای لوازم آرایشی را از سرار دنیا ارائه می‌دهد بر آن شدیم مطلبی در این باب بنویسیم. در این مطلب با بهترین فروشگاه‌های لوازم آرایشی استانبول آشنا شوید.

استانبول مال

استانبول مال یکی از بزرگ‌ترین و معروف‌ترین مراکز خرید استانبول است. انواع برندهای مشهور دنیا و بزرگترین شهربازی سرپوشیده اروپا در استانبول مال مشغول به فعالیت هستند. در استانبول مال، می‌توانید از مغازه‌های متعدد لوازم آرایشی بازدید کرده و از برندهای واتسونز (طبقه دوم استانبول مال)، فلورمار، اینگلات، دِ بادی شاپ (طبقه اول استانبول مال) بازدید و خرید کنید.  تخفیف های استانبول مال اواخر بهار آغاز می شود و حدود 15 الی 30 روز ادامه دارد. در حراجی استانبول مال اجناس با کیفیت را با قمیت مناسب می‌توانید تهیه کنید.

استانبول مال یکی از بزرگ‌ترین و معروف‌ترین مراکز خرید استانبول است.

فروشگاه گراتیس استانبول

اگر نزدیک سال نو میلادی در استانبول هستید، حتما سری به فروشگاه گراتیس بزنید. این موقع از سال حراجی‌های فوق‌العاده‌ای در گراتیس برقرار است. در این زمان فروشگاه گراتیس پر از مشتری می‌شود و در زمانی کوتاهی قفسه‌ها خالی می‌شوند. فرصت استاثنایی خرید لوازم آرایشی از فروشگاه گراتیس را از دست ندهید. بهترین برندهای عطر و لوازم آرایشی را از این فروشگاه می‌توانید تهیه کنید. اگر برندهای اورآل، نیوآ و گاش را می‌پسندید، حتما در این فروشگاه پیدا خواهید کرد.

فرصت استاثنایی خرید لوازم آرایشی از فروشگاه گراتیس را از دست ندهید.

فروشگاه زنجیره‌ای واتسون استانبول

محصولات و قیمت اجناس فروشگاه زنجیره‌ای واتسون به فروشگاه گراتیس شبیه است. این دو فروشگاه با یکدیگر در رقابت هستند و محصولات آرایشی را با قیمت مناسبی می‌فروشند. برای اطلاع از موجودی و قیمت محصولات واتسون می‌توانید به وبسایت واتسون مراجعه کنید. هم‌چنین اگر محصولی را در فروشگاه گراتیس نیافتید، می‌توانید از واتسون تهیه کنید.

اگر محصولی را در فروشگاه گراتیس نیافتید، می‌توانید از واتسون تهیه کنید.

فروشگاه روسمن استانبول

روسمن نیز از دیگر فروشگاه هایی است که با واتسون و گراتیس در رقابت است. اگر تفاوت قیمت در این فروشگاه ها برایتان سوال است، باید بگوییم قیمت‌های هر سه فروشگاه شباهت دارند. در برخی موارد ممکن است شاهد تفاوت یک تا لیر تفاوت قیمت در این فروشگاه‌ها باشید.

روسمن نیز از دیگر فروشگاه هایی است که با واتسون و گراتیس در رقابت است.

شعب لوازم آرایشی ترک

اگر به دنبال برندهای ترک هستید (مثلا برند فلورمار)، باید به شعبه‌های لوازم ترک که در سطح شهر پراکنده شده‌اند سر بزنید. استانبول مال نیز در عرضه لوازم آرایشی ترک فعالیت دارد. لازم است بدانید که قیمت لوازم فروشگاه‌های ترک بالاتر از دیگر فروشگاه‌هاست.

 

1396/9/17 | کد مطلب: 47 | نویسنده: سیما رفیعی
  • به اشتراک بگذارید:

مطالب پیشنهادی

چگونه از هزینه‌های سفر به استانبول بکاهیم؟

اگر سفر ارزان به استانبول را به سفری لوکس ترجیح می‌دهید و در عوض بیشتر مایلید دفعات بیشتری به این کشور سفر کنید. پیشنهاد می‌کنیم با چند ترفند ساده از هزینه‌های سفر به استانبول بکاهید. در این مطلب در مورد پرواز، اقام...

آیا ایرانیان مقیم ترکیه از زندگی خود رضایت دارند؟

مهاجرت به کشوری اروپایی خیلی دور از ذهن نیست! ترکیه کشوری آسیا_اروپایی در همسایه‌گی ایران است. در سال‌های اخیر ایرانی‌های زیادی به فکر مهاجرت به ترکیه افتاده‌اند. چرا ایرانیان مهاجرت به این کشور را در اولویت قر...

چاملیجا بزرگترین مسجد ترکیه

در استانبول مساجد با بناهای خاص و زیبا کم نیستند. مساجدی که جر نمادهای شهر استانبول به حساب می‌آیند و همیشه مورد بازدید گردشگران قرار می‌‎گیرند. بزرگترین مسجد ترکیه مسجد چاملیجا است. سبک طراحی مسجد چاملیجا ترکیبی از ...

بحث و تبادل نظر

نظر دهید
انصراف